Gildia WhiteDragon

Witamy na forum Gildii WhiteDragon z serwera Monastyr!!


#1 2010-08-09 21:50:29

jack89

User

Punktów :   

podanie do gildii

Nick postaci- Jack89
Klasa postaci- wojownik body 76 lvl
Opis swoich skilli - aura m10 , berek g1 , wir g1 3stronne g1 reszta szarża


Dodatkowe informacje które możesz napisać w podaniu : Jestem nowym właścicielem konta gram tu od tygodnia , wczesniej grałem na grymuar mentalem 73 lvl



Coś o sobie- Mam 22 lata w metina lubię grac dla odprężenia po pracy , gram na ile czas mi pozwoli , staram się być codziennie ale tylko wieczorkami , więcej czasu spędzam przy grze w weekend , ale tez mam swoje granice życie osobiste
Dlaczego właśnie my?- Patrząc na rekrutacje na forum metin2.pl i wypowiedzi o członkach i gildii wydajecie mi się najbardziej odpowiednia gildia , ale wszystko czas pokaże , podoba mi się zwłaszcza komunikacja vt
Znajome osoby z naszej Gildii -nie znam nikogo , jak wspomniałem gram tu od niedawna
posiadanie mikrofonu oraz komunikatora glosowego ventrillo 2.1.4 oczywiście to podstawa

Mam nadzieje że istnieje u was duże poczucie humoru , oraz jest dobra zabawa , a także pomoc , zgranie  rozrywka itp

Offline

 

#2 2010-08-12 12:25:49

 xXxDevillxXx

Przyjaciel Gildii WhiteDragon

Punktów :   
Wiek: 17
Skąd: Poznań

Re: podanie do gildii

Panie ja proponuje tak : Wez pan sprzedaj konto za rl hajs do puki jeszcze masz czas... jak Ci opierdola konto to bedzie za puzno ;/


Viver positivamente (zyj pozytywnie)

Offline

 

#3 2010-08-20 10:13:25

Benegeserith

Czlonek Gildii White Dragon

Punktów :   -3 

Re: podanie do gildii

dokladnie, sprzedaj puki czas bo opiedzielaja konta z gratow rowno
pozdrawiam benek


http://img2.vpx.pl/up/20081229/mudzyn.gif

Offline

 

#4 2010-09-04 19:59:05

XxZniWiaRZxX/ZwiErzAK

Emerytowany Zastępca Lidera

Punktów :   

Re: podanie do gildii

Za nim zdążysz sprzedać to konto , dostaniesz BANA za kupno, czy to za YANG czy za real HAJS wiem coś o tym , podanie samo w sobie ciekawe m chodź za mało jak na mój gust nie ma w tym tzw z jajem xD ale ja już w METIN'a nie gram rzuciłem to , mam alternatywe:) tam przynajmniej nie kradną a w METku co drugie konto jest kradzione , CHWD złodzieją!!!! Tyle ode mnie CZIRS xD

Offline

 

#5 2010-11-24 15:44:56

 xXxDevillxXx

Przyjaciel Gildii WhiteDragon

Punktów :   
Wiek: 17
Skąd: Poznań

Re: podanie do gildii

A ja kocham te podanie xD Chłopak sie produkuje zeby ladnie podanie napisac a my?? Każemy mu spierdalac z gry bo go opierdola xd


Viver positivamente (zyj pozytywnie)

Offline

 

#6 2010-11-29 14:46:44

 CzarQ

Dt maniak

Punktów :   12 
Wiek: 20
Skąd: Ostrołęka

Re: podanie do gildii

zobacz kiedy te podanie bylo napisane -_- 9 sierpnia

CLOOOOOOOOOOOOSE ;]


Goście Witaj na forum Gildii White Dragon


http://img145.imageshack.us/img145/7596/czarqbottom.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl